جعبه | سرویس اشتراک ویدیو

درباره جعبه

جعبه به عنوان سرویس اشتراک گذاری ویدیو با رویکردی متفاوت در خرداد ماه 1395 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون با شروع همکاری با کلیک یاب به عنوان نمایش دهنده تبلیغات ویدئویی نیز ارایه خدمات خود را گسترش داده است.

از وجوه تمایز جعبه نسبت به سایر سرویس های اشتراک گذاری ویدیو می توان به درآمدزایی برای صاحبین کانال های ویدیویی به ازای نمایش ویدیو نام برد، به این معنی که شما میتوانید در سایت جعبه برای خود یک کانال باز کنید و ویدیوهای خود را در آنجا در معرض دید عموم قرار دهید و از دیده شدن ویدیو شما چه در سایت جعبه و چه در هرکجای اینترنت کسب درآمد کنید. از دیگر امکانات جعبه می توان سرعت دانلود و پخش بالا، تغییر کیفیت خودکار با توجه به سرعت اینترنت کاربر، رابط کاربری راحت و سریع، محتوای به روز در تمامی زمینه ها و … را نام برد.

شما می توانید ویدئوهای مرتبط با هریک از گروه های زیر را در جعبه بیابید و یا حتی در هر گروه ویدیوهای خود را بارگزاری نمایید ، به عنوان مثال در گروه های خبری ، فیلم و سریال ، ورزشی ، موسیقی و . . . همچنین می توانید ویدیو مورد نظرتان را جستجو و تماشا کرده و کد واکنشگرا آن را در وب سایت خودتان استفاده کنید.