برای دنبال کردن کانال به حساب کاربری خود وارد شوید
ورود به حساب کاربری
X در کانال تلگرام ما عضو شوید

0
سه اصل به هم پیوسته برای زندگی عریض و عمیق و رضایتمندانه:
یک_با خودشناسی و خودکاوی ویژگیهای شخصیتی خودتون رو بشناسید.
ویژگیهایی از قبیل: منابع انگیزش شما، ارزش ها، نیازهای برجسته، معنای زندگی نهانی شما، استعداد، علایق اصیل، آرزوهای پنهان، توانایی های کسب شده، نقاط قوت و ضعف، امکانات شما، محدودیت های شما، تعارض و تضادهای پنهانی شما، ترس ها و نگرانی های شما، ترمزهای بازدارنده شما، شناخت حس ها و هیجانات غالب شما و توانایی شناخت و تمیز دادن حس های اصیل از غیر اصیل و هر آنچه در شما هست و در تقسیم بندی های بالا نمی گنجد.
دو_بر مبنای شناخت از خودتون هدفگذاری کنید. اما با این دیدگاه که هدف، خود ابزاری است برای اینکه الانمون رو با حس سرزندگی زندگی کنیم و ابزاری برای حس تسلط روی خود و زندگیمون. هدفگذاری، اصلی برای رسیدن به موفقیت یا پول نباشد.
سه_با خودآگاهی در لحظه حال، به خود و هر آنچه متعلق به شماست آگاه شوید تا بدانید به کجا می روید و با خود و زندگیتان چه می کنید‌. منظور از خودآگاهی متعلقات شما در زمان حال، حس ها و هیجانات و رشته فکرها و رفتار شما در لحظه است.
و در نهایت با این خودآگاهی درواقع خود و مسیر زندگی خودرا که با هدفگذاری طراحی کرده اید پایش می کنید تا آنگونه که می خواهید پیش برود.
خودآگاهی بعنوان مهمترین اصل بیشترین اثر را در رقم زدن زندگی عمیق تر و عریض تر و رضایت مندانه تر دارد.
کاربرد این سه اصل در دوره خصوصی یکساله هدف گذاری بر مبنای خودشناسی و خودآگاهی برای شما تسهیل می شود.
#هدفگذاری_برمبنای_خودشناسی_و_خودآگاهی
#کامران_ملکی
kamranmaleki.ir@
www.kamranma leki.ir
09125638997

#کتاب_هدفگذاری_برمبنای_خودشناسی #کتاب_هدفگذاری #کتاب_زنده #هدف_گذاری #رهایی_از_سردرگمی #اعتماد_بنفس #دوره_خصوصی_هدفگذاری_برمبنای_خودشناسی_و_خودآگاهی #مشاوره_هدف_گذاری #خودشناسی #خودآگاهی #هدفمند نباش #کامران_ملکی #هدف #هدفگذاری_درست #عزت_نفس #خودکاوی #هدف_گذاری_بر_مبنای_خودشناسی #موفقیت رو نخواه #پول تو خودته #پیشرفت حاصل #ثروت_درونی #انگیزه #ترمزهای_روانی
kamranmaleki#

دریافت کد نمایش

کد ویدئو با موفقیت کپی شد

گزارش مشکل

نظرات

برای ارسال نظر باید به سایت ورود کنید و یا عضو شوید.