برای دنبال کردن کانال به حساب کاربری خود وارد شوید
ورود به حساب کاربری
X در کانال تلگرام ما عضو شوید
در حال بارگزاری ویدیو هستیم لطفا شکیبا باشید ...
0
نفت آبادان 1- پرسپولیس 1؛ هت‌تریک تساوی
پرسپولیس در نیمه دوم علیرغم موقعیت‌های مناسبی که در اختیار داشت در نهایت با تساوی به کار خود پایان داد.

پرسپولیس که در دو جدال قبلی خود با تساوی بدون گل به کار پایان داده بود، اینبار مقابل نفت آبادان نیز به تساوی رضایت داد. برانکو که هفته آینده جدال حساسی مقابل الدحیل پیش رو دارد، در نیمه اول نتوانست عملکرد رضایتبخشی را از شاگردان شاهد باشد، با این حال آنها در نیمه دوم با تحت فشار قرار دادن حریف موقعیت های مناسبی را به خود اختصاص دادند که روی یکی از آنها علیپور موفق به ثبت گل شد و به سومیت تساوی پیاپی خود دست یافت.


نفت آبادان 1 پرسپولیس 0 : (دقیقه 22، میلاد جهانی): روی پاس در عمق جاسم کرار، فرصت مناسبی نصیب میلاد جهانی در محوطه جریمه شکل گرفت که ضربه این بازیکن روی اشتباه در جایگیری بیرانوند گل اول زردپوشان را به ثمر رساند.نفت آبادان 1 پرسپولیس 1 : (دقیقه 66، علی علیپور): روی ضربه ریباند، این علی علیپور بود که از زاویه بسته و ضربه ای زمینی دروازه شهاب گردان را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

شرح بازی


پرسپولیس از همان دقایق ابتدایی تحت تاثیر میزبان قرار گرفت و زردپوشان با گرفتن میانه میدان و مالکیت توپ، موقعیت را به سود خود شکل دادند. با این حال پرسپولیس در دقیقه 13 صاحب فرصت گلزنی شد که علیپور با بی دقتی آن را از دست داد و ضربه اش را راهی اوت کرد.
فشار نفت آبادان برای دستیابی به گل خیلی زود نتیجه داد و آنها از آشفتگی خط دفاعی پرسپولیس سود بردند و با نشانه گرفتن عمق، میلاد جهانی را صاحب فرصت کردند تا او نیز موقعیت را با توجه به اشتباه بیرانوند برده و شادی گل آبادانی ها را رقم بزند.
بعد از گل پرسپولیس با استفاده از دو وینگر و سرعت مهاجمان خود به دنبال رسیدن به گل تساوی بود و در این راه کامیابی نیا با اضافه شدن به خط هجومی نقشه پرسپولیس را دنبال می کرد. اما آنها در نهایت نتوانستند به گل دست یابند و با شکست یک گله راهی رختکن شدند.

شاگردان برانکو که نمی‌خواستند پیش از جدال آسیایی خود با شکست در لیگ به کار خود پایان دهند، در نیمه دوم مالکیت زمین و توپ را در اختیار گرفتند و با تعداد نفرات بیشتری روی دروازه حریف هجوم آوردند. حاصل این اتفاق چندین موقعیت پیاپی روی دروازه شهاب گردان بود. علی علیپور که سه هفته گذشته را در فقر گلزنی به سر برده بود، روی یکی از موقعیت‌های نه چندان مناسب توانست با ضربه ای زمینی شهاب گردان را تسلیم کند و بازی را به تساوی بکشاند.
گل تساوی هم پرسپولیس را به عقب نراند و در شبی که برانکو اعتقادی به تغییر نفرات داخل زمین نداشت، آنها همچنان به دنبال گل بعدی بودند که نتوانستند به خواسته خود دست یابند.
نفت آبادان نیز که نیمه اول را به بهترین عملکرد به پایان رسانده بود، حتی در ایجاد موقعیت ضدحمله نیز در 45 دقیقه دوم ناکام بود تا افت بازیکنان این تیم باعث شود آنها شکست را در نزدیکی خود احساس کند. بهترین فرصت برای نفت آبادان روی ضربه بهنام برزای بود که با واکنش بیرانوند همراه شد و در نهایت آنها در دقیقه پایانی نتوانستند از ضربه ایستگاهی جسبیده به محوطه جریمه نیز سود ببرند و بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

دقایق حساسدقیقه 5: فرصت خوبی پشت محوطه جریمه برای علیپور شکل گرفت که ضربه این مهاجم از دست رفت و راهی اوت شد.

دقیقه 14: حرکت در عمق علی علیپور با دخالت مدافع نفت آبادان سودی برای پرسپولیس نداشت. علیپور اما اعتقاد به خطای پنالتی داشت که در تصاویر آهسته مشخص شد داور به درستی تصمیم گرفته است.

دقیقه 29: ارسال دیدنی جاسم کرار روی ضربه ایستگاهی اینبار با ضربه سر بهنام برزای فرصت گلزنی دیگر نصیب نفت کرد که توپ با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 44: بهترین فرصت برای پرسپولیس روی ضربه ایستگاهی را احمد نوراللهی به بیرون فرستاد.

دقیقه 46: ضربه ایستگاهی پرسپولیس توسط بشار رسن در استانه ورود به دروازه توسط شهاب گردان راهی کرنر شد.

دقیقه 47: کرنر ترکیبی توسط پرسپولیس با ارسال زمینی به پشت محوطه جریمه و ضربه زمینی در آستانه ورود به دروازه توسط مدافع این تیم از روی خط برگشت داده شد و در ادامه داور خطای حمله وران پرسپولیس را روی گردان اعلام کرد.

دقیقه 61: پرسپولیس در چند مرحله فرصت خوبی روی دروازه نفت آبادان شکل داد که ابتدا ضربه نوراللهی توسط مدافع حریف برگشت داده شد، در ادامه ارسال برای شجاع خلیل زاده به تیرک دروازه نفت برخورد خورد و در شرایطی که کمال کامیابی نیا قصد باز کردن دروازه خالی حریف را داشت و ضربه‌اش را برگردان به درون دروازه بفرستد این توپ راهی اوت شد. البته در نهایت کمک داور آفساید کامیابی نیا را اعلام کرد.

دقیقه 65: شوت ناگهانی و کات دار بهنام برزای به شدت دروازه پرسپولیس را با خطر روبرو کرد اما واکنش به موقع بیرانوند مانع از فروریختن دوباره دروازه سرخ ها شد.

دقیقه 82: ارسال دیدنی امید عالیشاه برای احمد نوراللهی در موقعیتی ایده آل با برخورد به تیرک دروازه آه از نهاد پرسپولیسی ها بلند کرد.
دقیقه 90: ضربه زمینی کمال کامیابی نیا در آخرین دقیقه بازی به سادگی در اختیار شهاب گردان قرار گرفت.اتفاق ویژه


سریال تساوی‌های برانکو به قسمت سوم خود رسید تا آنها از صدر جدول و جایگاهی که طی دو فصل اخیر مقتدرانه در آن حاضر بودند فاصله بیشتری بگیرند.
اتفاق ویژه برای تیم برانکو را البته می‌توان باز شدن دروازه این تیم بعد از 4 بازی متوالی دانست. آنها که برتری دفاعی خود را طی این هفته‌ها با بسته ماندن دروازه خود به رخ کشیده بودند روی اشتباهی بچه گانه از سوی بیرانوند از موقعیت را از دست دادند تا دقایقی طولانی را در استرس شکست قرار داشته باشند.

دریافت کد نمایش

کد ویدئو با موفقیت کپی شد

گزارش مشکل

نظرات

برای ارسال نظر باید به سایت ورود کنید و یا عضو شوید.